Оренда Бульдозера

Оренда Бульдозер а Shantui SD16Бульдозер Shantui SD16 19 тонн13000 грн/змінаДокладніше
Оренда бульдозера SHANTUI dh24Бульдозер SHANTUI DH24 24 тонни24 000 грн/змінаДокладніше
Оренда бульдозера SHANTUI SD22Бульдозер SHANTUI SD22 23 тонни21 600 грн/змінаДокладніше
Оренда бульдозера NEW HOLLAND D180Бульдозер NEW HOLLAND D180 20 тонн14000 грн/змінаДокладніше
Оренда NEW HOLLAND D150Бульдозер NEW HOLLAND D150 17 тонн12000 грн/змінаДокладніше

Оренда бульдозера у місті Київ та Київскій області

Оренда бульдозерів в Києві та області від компанії “БудПослуги”. Якщо вам тимчасово потрібна продуктивна та надійна будівельна техніка, БудПослуги тут, щоб її задовольнити. Незалежно від розміру роботи чи типів завдань, наша досвідчена та віддана команда зробить усе можливе, щоб орендувати бульдозери. Незалежно від того, чи потрібна вам оренда бульдозера, щоб доповнити свій автопарк для виконання робіт, або конкретна модель для виконання унікальних завдань, ми допоможемо вам. Ми пропонуємо гнучкі короткострокові та довгострокові угоди, щоб допомогти вам зменшити витрати та працювати ефективніше.

Вся техніка знаходиться у відмінному стані

Послуги бульдозера 1
Послуги бульдозера 2
Послуги бульдозера 3

Універсальне обладнання, з якого розпочинаються всі етапи будівельних робіт – бульдозер. Використовуючи сучасні технічні можливості бульдозера, які можуть пересуватися по будь-якій поверхні, ви маєте можливість значно підвищити продуктивність і при цьому знизити витрати. Враховуючи високу цінову складову та потреби використання не завжди доцільно їх придбати. Набагато вигідніше буде орендувати бульдозер. Сьогодні це досить поширений вид сервісу, що дозволяє оптимізувати витрати.

Компанія БудПослуга готова надати в оренду необхідну модель бульдозера, яка підійде для вирішення конкретного завдання. У нашому каталозі представлений модельний ряд бульдозерів:

  • Бульдозер SHANTUI
  • Бульдозер NEW HOLLAND

Оренда бульдозерів SHANTUI

Всесвітньо відомий китайський бренд компанії Shantui Construction Machinery Co. Ltd. (Shantui), що займає на ринку стійкі позиції. Моделі бульдозерів SHANTUI залежно від потужності розрізняють: малої, середньої та високої. Високопродуктивна та надійна землерийна техніка, здатна ефективно виконувати конкретне завдання.

  • Бульдозер SHANTUI DH24 – універсальна модель з експлуатаційною масою 24 тонни. Високоякісний, потужний, ефективний. Має багато функцій і високі характеристики – економія масла, за різних робочих умов можна вибрати вугільний, U-подібний, напів U-образний відвал, комфортний в управлінні. Використовується для дорожньо-будівельних робіт.
  • Бульдозер SHANTUI SD22 – експлуатаційна маса 24 тонни, призначений для виконання загальних робіт (збиральних, землерийних) на ґрунтах, що слабо несуть, з утрудненою прохідністю. Завдяки широким гусеницям, володіє мобільністю та маневровністю. Часто використовується для корчування дерев, засипання ям та траншей, зведення насипів, вирівнювання робочих майданчиків.

Оренда бульдозерів NEW HOLLAND

Торгова марка NEW HOLLAND налічує дилерську мережу більш ніж у 100 країнах світу. Модельний ряд характеризується винятковою продуктивністю та гарантією якості.

  • Бульдозер NEW HOLLAND D180 – експлуатаційна маса 20 тонн, використовується для виконання робіт середнього та малого обсягу земляних робіт та улаштування доріг (зняття ґрунту, вирівнювання поверхонь, підготовка дорожніх полотен, зведення насипу тощо). Дана модель відрізняється високою маневровністю та прохідністю.
  • Бульдозер NEW HOLLAND D150 – експлуатаційна маса 17 тонн, кар’єрний гусеничний бульдозер, що використовується при землерийних роботах у сільському господарстві, дорожньому та цивільному будівництві.

Вибір залишається за вами, і ми будемо раді співпраці.

Вартість оренди

Назва Ціна оренди
Бульдозер Shantui SD1613000 грн/зміна
Бульдозер SHANTUI DH2424 000 грн/зміна
Бульдозер SHANTUI SD2221 600 грн/зміна
Бульдозер NEW HOLLAND D18014000 грн/зміна
Бульдозер NEW HOLLAND D15012000 грн/зміна

Ми працює на території всієї Київської області, включаючи такі населені пункти, як:

Білогородка, Боярка, Бузва, Малютянка, Мила, Лука, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір'я, Княжичі, Крюковщина, Личанка, Лісники, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Ходосівка, Чабани, Хотів, Шпитьки, Борщагівка.

Бориспіль, Велика Олександрівка, Вишеньки, Гнідин, Гора, Іванків, Любарці, Мартусівка, Щасливе.

Обухів, Витачів, Макаров, Біла церква, Баришівка, Богуслав, Бородянка, Васильків, Вишгород, Глеваха.

Вища Дубечня, Глібівка, Димид, Димер, Катюжанка, Лебедівка, Литвинівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосілки, Пірнове, Синяк, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель.

Бровари, Велика Димерка, Калинівка, Зазим'я, Калита, Красилівка, Літки, Літочки, Погреби, Пухівка, Рожни, Русанов, Семиполки, Требухів.

Баннер з консультантом