Оренда Катка

Оренда катка НАММ НD-13Каток HAMM HD 13 Вага: 3.5 т, дорожній6 600 грн/змінаДокладніше
Оренда катка DYNAPAC CA610DКаток DYNAPAC CA610D грунтовий, Вага: 20 т14 600 грн/змінаДокладніше
Оренда катка Cat CS64BКаток CATERPIILLAR CS64B грунтовий, Вага: 13 т11 400 грн/змінаДокладніше
Оренда катка BOMAG BW 100 ADM-5Каток BOMAG BW 100 дорожній, Вага: 2.5 т6 000 грн/змінаДокладніше
Оренда катка HAMM HD 90Каток HAMM HD90 дорожній, Вага: 9 т9 600 грн/змінаДокладніше
Оренда катка HAMM HD+ 110 VVКаток HAMM HD110 дорожній, Вага: 10.5 т7400 грн/змінаДокладніше
Оренда катка BOMAG BW 24 RHКаток BOMAG BW 24 RH дорожній9600 грн/змінаДокладніше

Оренда катків у місті Київ та Київскій області

Оренда катків від компанії “БудПослуги”. Дорожньо-будівельні катки – вид спецтехніки, призначений для підготовки дорожнього полотна шляхом утрамбування та ущільнення асфальту або ґрунтового покриття.

Оренда дорожніх катків застосовується у таких сферах будівництва: міське, промислове, залізничне, аеродромне, гідротехнічне.

Катки справляються з досить складним механізмом ущільнення дорожнього покриття за допомогою складової – вальців катка, за рахунок важкої ваги яких і відбувається укладання асфальту. Існує кілька видів вальців: гладковальцеві, комбіновані, кулачкові та пневмоколісні. Відмінність полягає в тому, з яким типом матеріалу потрібно працювати.

Вся техніка знаходиться у відмінному стані

Послуги катка 1
Послуги катка 2
Послуги катка 3

Компанія БудПослуги готова надати в оренду необхідну модель будівельного катка для вирішення конкретного завдання. У нашому каталозі представлена наступна лінійка катків:

Оренда катка HAMM

  • каток HAMM HD90
  • каток HAMM HD110

Тандемні дорожні катки даної серії поєднують у собі сучасний дизайн з перевіреною конструкцією. Вони доводять свою технічну можливість у багатьох країнах світу під час планування ландшафтного дизайну, дорожніх та земляних робіт. Всі моделі мають широку кабіну. Ще однією практичною та зручною функцією є простота в управлінні, маневровність та забезпечення надзвичайного ущільнення ґрунту.

Оренда катка BOMAG

  • каток BOMAG BW 100
  • каток BOMAG BW 24 RH

Для початку будь-якого будівництва потрібна основа, що витримує навантаження. Саме тому дорожнім каткам відводиться ключова роль для ущільнення ґрунту. Самі методи ущільнення сильно відрізняються під час роботи в житловій зоні та ущільнення у дорожньому будівництві. Катки BOMAG успішно справляються з усіма видами робіт. Більше півстоліття BOMAG розробляє і створює дорожні катки за принципами – високі технології та оптимальне ущільнення.

Каток DYNAPAC CA610D – вібраційна гладко вальцьовий каток. Техніка ущільнення на довгі роки.

Каток CATERPIILLAR CS64B – ґрунтовно вібраційний каток. Відрізняється високою продуктивністю, міцний та надійний у сервісі, що задовольняє на 100% усі очікування замовника.

Вартість оренди

Назва Ціна оренди
Каток HAMM HD 136 600 грн/зміна
Каток DYNAPAC CA610D14 600 грн/зміна
Каток CATERPIILLAR CS64B11 400 грн/зміна
Каток BOMAG BW 1006 000 грн/зміна
Каток HAMM HD909 600 грн/зміна
Каток HAMM HD1107400 грн/зміна
Каток BOMAG BW 24 RH9600 грн/зміна

Ми працює на території всієї Київської області, включаючи такі населені пункти, як:

Білогородка, Боярка, Бузва, Малютянка, Мила, Лука, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір'я, Княжичі, Крюковщина, Личанка, Лісники, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Ходосівка, Чабани, Хотів, Шпитьки, Борщагівка.

Бориспіль, Велика Олександрівка, Вишеньки, Гнідин, Гора, Іванків, Любарці, Мартусівка, Щасливе.

Обухів, Витачів, Макаров, Біла церква, Баришівка, Богуслав, Бородянка, Васильків, Вишгород, Глеваха.

Вища Дубечня, Глібівка, Димид, Димер, Катюжанка, Лебедівка, Литвинівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосілки, Пірнове, Синяк, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель.

Бровари, Велика Димерка, Калинівка, Зазим'я, Калита, Красилівка, Літки, Літочки, Погреби, Пухівка, Рожни, Русанов, Семиполки, Требухів.

Баннер з консультантом