Каток BOMAG BW 24 RH

  • Вага: 8.8т
  • Довжина транспорту: 4.86м
  • Транспортна ширина: 2.04м
  • Транспортна висота:
  • 9600 грн/зміна
дорожній Замовити
Оренда катка BOMAG BW 24 RH

Оренда BOMAG BW 24 RH у Києві

Шукаєте надійне рішення для оренди для вашого будівельного проекту? Зверніться до компанії Будтехніка, вашого надійного партнера, який допоможе вам у вирішенні всіх питань, пов’язаних з орендою техніки. У нашому великому автопарку є високопродуктивний каток BOMAG BW 24 RH, призначений для роботи навіть на найскладніших ділянках.

Оснащений потужним двигуном і вдосконаленими функціями, каток BOMAG BW 24 RH є ідеальним вибором для будівництва доріг, парковок тощо. Його точна система вібрації та плавна робота забезпечують стабільні результати ущільнення, а міцна конструкція та просте обслуговування роблять його економічно вигідним вибором для будь-якого проекту.

Компанія Будтехніка розуміє важливість надійного обладнання для успіху вашого проекту. Саме тому ми пропонуємо тільки високоякісні котки, які регулярно проходять технічне обслуговування та перевірку, щоб забезпечити оптимальну продуктивність і безпеку на будівельному майданчику. Наша команда досвідчених професіоналів прагне забезпечити винятковий сервіс і підтримку протягом усього періоду оренди, від вибору обладнання до його доставки і далі.

Не погоджуйтеся на щось менше, ніж найкраще. Зверніться в компанію “Будтехніка” вже сьогодні, щоб орендувати каток BOMAG BW 24 RH і відчути різницю на власному досвіді.

Технічні характеристики

Характеристика Значення
Вага 8.8 т
Довжина транспорту 4.86 м
Транспортна висота 3 м
Транспортна ширина 2.04 м
Швидкість 20 км/год
Зовнішній радіус повороту 5.32 м

Також вас можуть зацікавити

Оренда самоскиду Камаз 12 тоннСамоскид КАМАЗ 12 тонн 12 т6000 грн/змінаДокладніше
Оренда SCANIA P 400CB8X4EHZСамоскид SCANIA P400 30 т11 000 грн/змінаДокладніше
Оренда Volvo A35FСамоскид VOLVO A35F 34 т24 000 грн/змінаДокладніше