Самоскид КАМАЗ 12 тонн

  • Вантажопідйомність 12 т
  • Об’єм кузова 9 м3
  • 6000 грн/зміна
12 т Замовити
Оренда самоскиду Камаз 12 тонн

Оренда КАМАЗУ 12 тонн у Києві

Шукаєте надійний і потужний самоскид для наступного будівельного проекту в Києві? 12-тонний самоскид КАМАЗ, доступний для оренди в компанії Будпослуги, є ідеальним вибором.

З вантажопідйомністю 12 тонн цей самоскид здатний перевозити велику кількість матеріалів, що робить його ідеальним рішенням для транспортування будівельного сміття, гравію, піску та інших важких предметів. Самоскид КАМАЗ оснащений дизельним потужним двигуном, що забезпечує достатній крутний момент і потужність для швидкого та ефективного виконання роботи.

Самоскид спроектований для легкого управління, з комфортною і просторою кабіною, яка забезпечує відмінну видимість і контроль. Він оснащений гідравлічною системою розвантаження, що дозволяє швидко і безпечно розвантажувати матеріали на будівельному майданчику.

Компанія ” Будпослуга” пропонує гнучкі умови оренди, що дозволяє орендувати самоскид КАМАЗ на той термін, який вам потрібен, будь то на кілька днів або на кілька місяців.

Ми надаємо швидке обслуговування та підтримку клієнтів протягом усього періоду оренди, гарантуючи, що у вас є все необхідне, щоб виконати проект вчасно і в рамках бюджету.

Тож навіщо чекати? Зверніться до Будпослуги вже сьогодні, щоб орендувати самоскид КАМАЗ і відчути потужність, надійність та універсальність однієї з найкращих вантажівок на ринку.

Технічні характеристики

ХАРАКТЕРИСТИКА ЗНАЧЕННЯ
Розташування кабіни Над двигуном
Тип платформи Самоскидна
Кут підйому платформи 60°
Зовнішній габаритний радіус повороту 9 м.

Також вас можуть зацікавити

Оренда міні-екскаватор BOBCAT E55Мініекскаватор BOBCAT E55 мініекскаватор9000 грн/змінаДокладніше
Оренда volvo-bl-71Екскаватор з гідромолотом Гідромолот, VOLVO BL 718000 грн/змінаДокладніше
Оренда VOLVO ЕС 220DLЕкскаватор VOLVO ЕС 220DL 1,2 м³14 400 грн/змінаДокладніше