Оренда Навантажувача

Оренда мінінавантажувача BOBCAT S590Мінінавантажувач BOBCAT S590 мінінавантажувач5000 грн/змінаДокладніше
Оренда фронтального навантажувача Hyundai SL763Навантажувач Hyundai SL763 3 м³12 000 грн/змінаДокладніше
Оренда фронтального навантажувача SHANTUI SL50W-2Навантажувач SHANTUI SL50W-2 3 м³12 000 грн/змінаДокладніше
Оренда SEM 636 DНавантажувач SEM 636 D 1,7 м312 400 грн/змінаДокладніше
Оренда SEM 656 DНавантажувач SEM 656 D 3,3 м310600 грн/змінаДокладніше
Оренда навантажувача VOLVO L-180 FНавантажувач VOLVOL-180 F 5,5 м313000 грн/змінаДокладніше
Оренда VOLVO L 120 GZНавантажувач VOLVO L-120 3,5 м311000 грн/змінаДокладніше

Оренда фронтального навантажувача у місті Київ та Київській області

Навантажувач – це спецтехніка, яка використовується для захоплення та переміщення вантажів за допомогою вил, ковша, щипців та інших пристроїв. Навантажувачі дуже універсальні і можуть використовуватись у різних умовах, включаючи склади, фабрики та будівельні майданчики.

Вся техніка знаходиться у відмінному стані

Навантажувачі для оренди від БудПослуги 6

Компанія БудПослуга надає в оренду фронтальні навантажувачі з різними технічними характеристиками, які залежать від виконання робіт різного типу.

Навантажувач Hyundai SL 763 – виконує роботу швидко, комфортно та професійно, повністю адаптований до наших умов використання. Об’єм ковша 3 метри кубічних, вага машини – 17 тонн, висота завантаження –4,2 м, керування – гідромеханічне.

Навантажувач SHANTUI SL 50W-2 – малогабаритний, що має високу маневровність і прохідність, що дозволяє виконувати різну роботу. Місткість ковша 3 кубічних метри, номінальне навантаження – 5000 кг, мінімальна витрата палива – 230 г/кВт-год. Завдяки своїй багатофункціональності ця серія навантажувача застосовується у різних сферах господарства.

Навантажувач SEM – моделі навантажувача SEM від компанії Caterpillar, яка придбала бренд у 2008 році, добре відома, як дуже надійні та продуктивні.

  • Навантажувач SEM 636 D – з стандартною вантажністю 3 тонни та перекидальним навантаженням при повному повороті – 6057 кг, що з впевненістю дозволяє сказати про стійкість та надійність машини. Призначений для роботи у важких умовах та з високими навантаженнями. Базова конфігурація: система опалення та кондиціювання повітря, шумоізоляція та надлишковий тиск для комфорту та чистоти. Гідравлічне керування робочими органами: з функцією автоматичного підйому стріли, з функцією плавуючого ковша.
  • Навантажувач SEM 656 D – вантажністю 5 тонн та перекидальним навантаженням – 10223 кг, що дозволяє мати одну з найкращих вантажностей серед китайських навантажувачів у своєму класі.

Навантажувач VOLVO – VOLVO розробляє та створює техніку протягом багатьох десятиліть з метою робити її кращою, економнішою та продуктивнішою.

  • Навантажувач VOLV O L-120 – потужний, універсальний з місткістю ковша до 9,5 кубічних метрів. Модель має масу до 21000 кг і пристосований для виконання складних та точних завдань.
  • Навантажувач VOLVOL-180 F – кар’єрний колісний навантажувач з збільшеною висотою підйому, працює плавно та безшумно. Місткість ковша – 3,7-14 кубічних метрів, експлуатаційна маса – 26000-29000 кг. Простора кабіна, покращений огляд для машиніста, система автоматичного контролю температури.

Спеціалісти нашої компанії допоможуть у виборі навантажувача, який буде відповідати заявленим вимогам клієнта. Розуміння клієнта – неодмінна умова нашої роботи.

Поширені запитання

Як обрати необхідний навантажувач?

Щоб визначитися з вибором навантажувача, необхідно враховувати покриття і розміри майданчика, де буде проводитися робота; знати вагу і габарити вантажу; на яку відстань потрібно перевозити вантаж.

Які є форми оплати?

Можлива оплата готівкою та за безготівковим розрахунком.

Чи можливий виїзд спеціаліста?

Для вирішення складних завдань на об’єкт виїжджає наш фахівець і на місці визначається з вибором техніки та оцінює роботу.

Що входить у вартість послуги?

У вартість послуг навантажувача входить: подача техніки на об’єкт, робота техніки з послугами оператора, заправка паливом.

Вартість оренди

Назва Ціна оренди
Мінінавантажувач BOBCAT S5905000 грн/зміна
Навантажувач Hyundai SL76312 000 грн/зміна
Навантажувач SHANTUI SL50W-212 000 грн/зміна
Навантажувач SEM 636 D12 400 грн/зміна
Навантажувач SEM 656 D10600 грн/зміна
Навантажувач VOLVOL-180 F13000 грн/зміна
Навантажувач VOLVO L-12011000 грн/зміна

Ми працює на території всієї Київської області, включаючи такі населені пункти, як:

Білогородка, Боярка, Бузва, Малютянка, Мила, Лука, Віта-Поштова, Вишневе, Гатне, Гореничі, Горенка, Дмитрівка, Забір'я, Княжичі, Крюковщина, Личанка, Лісники, Мироцьке, Михайлівка-Рубежівка, Музичі, Петрівське, Петропавлівська Борщагівка, Петрушки Софіївська Борщагівка, Тарасівка, Ходосівка, Чабани, Хотів, Шпитьки, Борщагівка.

Бориспіль, Велика Олександрівка, Вишеньки, Гнідин, Гора, Іванків, Любарці, Мартусівка, Щасливе.

Обухів, Витачів, Макаров, Біла церква, Баришівка, Богуслав, Бородянка, Васильків, Вишгород, Глеваха.

Вища Дубечня, Глібівка, Димид, Димер, Катюжанка, Лебедівка, Литвинівка, Лютіж, Нижча Дубечня, Нові Петрівці, Новосілки, Пірнове, Синяк, Сухолуччя, Хотянівка, Ясногородка, Ірпінь, Буча, Гостомель, Ворзель.

Бровари, Велика Димерка, Калинівка, Зазим'я, Калита, Красилівка, Літки, Літочки, Погреби, Пухівка, Рожни, Русанов, Семиполки, Требухів.

Баннер з консультантом