Самоскид VOLVO A25D

  • Вантажопідйомність, т 24
  • Об’єм кузова, куб. м. 15
  • 19 000 грн/зміна
25 т Замовити
Оренда самоскиду Volvo A25D

Оренда зчленованого самоскиду VOLVO A25D у Києві

Ми раді запропонувати вам можливість орендувати надзвичайний самоскид Volvo A25D в Києві. Ця машина відрізняється неперевершеною потужністю, продуктивністю та надійністю, що робить її ідеальним вибором для широкого спектру будівельних, гірничодобувних та інфраструктурних проектів.

Завдяки своїм вражаючим технічним характеристикам, самоскид Volvo A25D з легкістю впорається навіть з найскладнішими завданнями. Ця машина оснащена потужним 340-сильним дизельним двигуном, здатним перевозити до 24 тонни матеріалу в просторому кузові об’ємом 15 кубометрів. Удосконалена система підвіски забезпечує виняткову стабільність і керованість, що робить його ідеальним вибором для пересування по складній місцевості.

Окрім високої продуктивності, самоскид Volvo A25D також створений для комфорту та зручності. Його простора і добре обладнана кабіна забезпечує комфортне робоче середовище, а ергономічні елементи керування та інтуїтивно зрозуміла приладова панель спрощують керування. А завдяки вдосконаленим функціям безпеки, таким як антиблокувальна система гальм, система курсової стійкості та посилена кабіна, ви можете працювати з упевненістю та душевним спокоєм

Незалежно від того, що ви перевозите – землю, пісок, гравій чи інші матеріали, самоскид Volvo A25D – це ідеальна машина для роботи. Його виняткова надійність, чудова продуктивність і надзвичайна універсальність роблять його незамінним інструментом для будь-якого будівельного або інфраструктурного проекту.

Тож навіщо чекати? Орендуйте самоскид Volvo A25D в Києві вже сьогодні і випробуйте потужність і продуктивність цієї виняткової машини на собі! Зв’яжіться з нами, щоб домовитися про оренду та розпочати роботу над наступним проектом.

Технічні характеристики

Характеристика Значення
Корисне навантаження 25 000 кг
Маса порожньої машини 22 350 кг
Макс. повна потужність двигуна 235 кВт
За обертів двигуна 2 100 об/хв
Макс. швидкість 53 км/г

Також вас можуть зацікавити

Оренда міні-екскаватор BOBCAT E55Мініекскаватор BOBCAT E55 мініекскаватор9000 грн/змінаДокладніше
Оренда volvo-bl-71Екскаватор з гідромолотом Гідромолот, VOLVO BL 718000 грн/змінаДокладніше
Оренда VOLVO ЕС 220DLЕкскаватор VOLVO ЕС 220DL 1,2 м³14 400 грн/змінаДокладніше