Екскаватор JCB JS 160 W

  • Потужність двигуна: 93 кВт
  • Об’єм ковша: 1.1 м³
  • Експлуатаційна маса: 18396 кг
  • 10 600 грн/зміна
повноповоротний, 1.1 м³ Замовити
Оренда JСB JS 160

Оренда колісного екскаватора JСB JS 160W

JCB JS 160W належить до класу великих колісних екскаваторів. Він дуже потужний, продуктивний, ефективний, комфортний, безпечний і простий в обслуговуванні. Двигун DieselMAX, який відповідає стандарту Tier 3, також неймовірно ефективний.

Підходить для виконання таких робіт

  • риття котлованів
  • вирівнювання ділянки
  • дорожні роботи
  • благоустрій території
  • земляні роботи
  • риття колодязів

Продуктивність та ефективність екскаватора

JСB JS 160W

Економія грошей і часу є більш важливою, ніж будь-коли, тому дуже добре, що колісні екскаватори JCB JS160W створені для максимальної економії і того, і іншого.

Екскаватор JСB JS 160W ідеальна техніка для оренди. Він надзвичайно продуктивний. А перемикання навісного обладнання відбувається швидко і просто завдяки унікальній системі швидкого зчеплення серії JS.

Завдяки чотирьом робочим режимам оператор 17-тонного екскаватора JS160W може адаптувати продуктивність до будь-якого завдання. Одночасно швидко та плавно пересуваючись та викопуючи ґрунт. Оптимізовані налаштування, що пропонуються в режимах “Auto”, “Economical”, “Precision” і “Lifting” значно відрізняються один від одного.

Потужність JСB JS 160W

Для виготовлення посиленої стріли та ковша JCB JS160W використовується сталь з високою міцністю на розрив, яка також включає цілісні обгорткові пластини та внутрішні перегородки для забезпечення довготривалої міцності.

Міцна верхня рама забезпечує максимальну міцність і підтримку. А високоміцна ходова частина 17-тонного екскаватора JS160W виготовлена з повністю закритого, звареного профілю для довготривалої роботи навіть у найскладніших ситуаціях.

Верхня і нижня рами ходової частини з’єднуються з баштою на колісних екскаваторах JСB JS 160W за допомогою зварювання, що додає їм додаткової міцності.

Габаритні розміри JСB JS 160W

Характеристика Значення
Довжина мм: 8145
Ширина мм: 2480
Висота мм: 3195

Поширені запитання

Прохідність JCB JS160W (куди може заїхати)?

Екскаватори-навантажувачі підходять для роботи в міських умовах, на твердому ґрунті, без гострих елементів та інших твердих покриттях. Якщо потрібні більш прохідні моделі, то краще звернути увагу на гусеничні екскаватори. Вони більш прохідні і можуть працювати на будь-якому ґрунті, крім хиткого (болото).

Це колісний екскаватор, навіщо мені трал?

Тривала їзда дає занадто велике навантаження на механізми, а також може створити аварійну ситуацію на дорозі.

Мінімальна кількість годин роботи для замовлення JCB JS160W?

Мінімальне замовлення – 4 години.

Також вас можуть зацікавити

Оренда самоскиду Камаз 12 тоннСамоскид КАМАЗ 12 тонн 12 т6000 грн/змінаДокладніше
Оренда SCANIA P 400CB8X4EHZСамоскид SCANIA P400 30 т11 000 грн/змінаДокладніше
Оренда Volvo A35FСамоскид VOLVO A35F 34 т24 000 грн/змінаДокладніше