Маніпулятор VOLVO FH 12

  • Перевезення: 9 т.
  • 5000 грн/зміна
3 тонни, 9 тонн перевезення Замовити
Оренда VOLVO FH 12

Оренда маніпулятора VOLVO FH 12 у Києві

З вантажопідйомністю до 9 тонн, ця потужна і маневрена машина ідеально підходить для виконання широкого спектру будівельних завдань, включаючи завантаження і розвантаження матеріалів, переміщення важкої техніки і транспортування вантажів по будівельному майданчику.

Маніпулятор VOLVO FH 12 не тільки неймовірно універсальний і ефективний, але й простий в експлуатації та обслуговуванні. Наша команда досвідчених фахівців забезпечить доставку маніпулятора на будівельний майданчик в ідеальному стані, і ми будемо на зв’язку 24/7, щоб надати вам будь-яку підтримку або технічне обслуговування протягом усього періоду оренди.

Шукаєте універсальний та ефективний маніпулятор для вашого наступного будівельного проекту в Києві або прилеглій області? Зверніть увагу на маніпулятор VOLVO FH 12 від компанії Будпослуга.

Крім того, завдяки вдосконаленим функціям безпеки та інтуїтивно зрозумілому управлінню, ви можете бути впевнені, що маніпулятор VOLVO FH 12 безпечний і ефективний в експлуатації, мінімізуючи ризик нещасних випадків і гарантуючи, що ваш будівельний проект пройде безперебійно і вчасно.

Ми прагнемо надавати нашим клієнтам найкращі послуги та обладнання, і наш маніпулятор VOLVO FH 12 не є виключенням. Тож навіщо чекати? Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про наші можливості оренди і про те, як ми можемо допомогти вам завершити ваш наступний будівельний проект вчасно і в рамках бюджету.

Технічні характеристики

Характеристика Значення
Вантажооб’ємність маніпулятора 9 т
Параметри кузова маніпулятора 6,7м х 2,5м
Довжина стріли 10 м
Вантажопідйомність на 10м 1,2т

Також вас можуть зацікавити

Оренда самоскиду Камаз 12 тоннСамоскид КАМАЗ 12 тонн 12 т6000 грн/змінаДокладніше
Оренда SCANIA P 400CB8X4EHZСамоскид SCANIA P400 30 т11 000 грн/змінаДокладніше
Оренда Volvo A35FСамоскид VOLVO A35F 34 т24 000 грн/змінаДокладніше