Вивіз будівельного сміття Київ та Київська область

Якщо ви шукаєте вивіз будівельного сміття, ми знаємо, що ви шукаєте не просто низькі ціни, а співвідношення ціни та якості. Вибирайте БудПослугу і ви отримаєте компетентні послуги за конкурентними цінами, які обов’язково допоможуть своєчасно завершити ваш проєкт. Власний автопарк дозволяє своєчасно та якісно виконувати заявки клієнтів.

Ви можете обрати один з двох варіантів співпраці

Контейнер для будівельного сміття

Вивіз будівельного сміття самоскидом

Вивіз будівельного сміття є обов’язковим як для будівельних компаній, так і для приватних осіб. На звичайний майданчик будівельне сміття не утилізуєш. Що ж робити? Досить просто розв’язати цю проблему шляхом укладення договору з нашою компанією і спати спокійно. За статистикою найпопулярнішою спецтехнікою з вивезення будівельного сміття є самоскид. Ми пропонуємо оренду самоскидів за договірними цінами. З тарифами можна детально ознайомитись на сайті або зв’язатися з нашим консультантом. З кожним замовником обговорюються варіанти співробітництва – складається оптимальний графік робіт, характеристика техніки, персонал, оформлення документів, обговорюється сума робіт. Вся техніка має високі ходові якості.

Самоскид SCANIA P400 Самоскид SCANIA P400 Детальніше
Самоскид КАМАЗ 12 тонн Самоскид КАМАЗ 12 тонн Детальніше
 Самоскид RENAULT KERAX Самоскид RENAULT KERAX Детальніше

Оренда контейнера для будівельного сміття (HookLift)

Для вивезення будівельного сміття пропонуємо лінійку контейнерів – 12 м³ Ford та 16 м³ Renault. Як правило, збір відходів виконується безпосередньо на місці. Кузов самоскида знімається та опускається на землю для збору сміття на будмайданчику без допомоги людини та допоміжної техніки. Кузов складається з підіймального механізму та металевого контейнера. Завантаження проводиться під впливом вантажної техніки, а висип під дією механізмів самоскида. Може використовуватися як у сфері будівництва, так і у сфері ЖКГ для вивезення побутового сміття, сільському господарстві, добувній промисловості для переміщення порід.

Контейнер для будівельного сміття в оренду

Вартість оренди контейнеру для будівельного сміття

  • Оренда контейнера 12 м³ Ford – 7000 гривень за тиждень
  • Оренда контейнера 16 м³ Renault – 8000 гривень за тиждень

Власний автопарк та досвід дозволяє нам виконувати роботи будь-якого об’єму у терміни, визначені клієнтами.

Баннер з консультантом